• Şev taşı
  • Şev taşı
  • Şev Taşı

ŞEV TAŞI - HAKKIMIZDA

Kendi Beton parke taşı , bordür taşı , oluk taşı , adım taşı ve adım taşı üretimi yapan firmamız tüm TÜRKİYE geneline Beton Şev Taşı ve pazarlama hizmetleri vermekteyiz. Beton Şev Taşı Bir çok projede kullanımı kolay ve pratik olan şev taşları fiyat olarak ta uygun fiyatlıdır. Şev taşları kırmızı ve gri renkli olmakla birlikte farkli bir kaç ölçü ve özellikllerde yapılarda duvar taşı yamaç taşı olarak kullanılmaktadır.

  • İLLER
Şev Taşı

Şev Taşı

Beton Şev Taşı

00.00

-50%
Şev Taşı

Şev Taşı

Beton Şev Taşı

00.00

-50%
Şev Taşı

Şev Taşı

Beton Şev Taşı

00.00

-50%

ŞEV TAŞI

ŞEV TAŞI

ŞEV TAŞI RENK

BETON YAPI TAŞI FİYATI

Şev Taşı

BETON ŞEV TAŞI yapılarımızın duvar taşı projelerinde olmazsa olmaz taşlarından bir tanesidir. Hemen hemen herkesin duvar projelerinde kullanabileceği uygun maliyetli taşlardan bir tanesidir.Beton şev taşlarının şekli gereği uygulaması kolay ve pratiktir. Beton şev taşı satış hizmetimizde gerek fabrika gerekse adres teslimi ürün temin hizmeti vemekteyiz. BETON ŞEV TAŞI sevkiyatlarımız paletlerin üzerinde sarılı olmakla birlikte on teker kamyon , kırk teker ve Tır gibi araçlarla gerçekleşmektedir.

Beton Şev Taşı

Şev Taşı Kullanımı

Şev Taşı Bahçe İçi

Şev Taşı Duvar Yapımı

Şev Taşı Dış Mekan Duvar

Şev Taşı Yol Kenarı

Şev Taşı Dere Kenarı

Şev Taşı Fiyatı

Şev Taşı Ölçü

Şev Taşı Renk

Şev Taşı Fabrika

Şev Taşı Uygulama

Şev Taşı Motifleri

ŞEV TAŞI İLETİŞİM

Beton şev taşı üretimi yapan firmamız başta İstanbul , İzmir , Ankara ve Antalya olmak üzere tüm yurt geneline gri ve kırmızı renkli beton şev taşı satış hizmetleri vermekteyiz. BETON ŞEV TAŞI kullanımı kolay fiyatı ucuz beton yapı taşıdır. Şev Taşı bahçe içi kademe oluşturma oto yol kenarları toprak kaymaması ve yapılarda eğim kodu düşürmek için kullanılmaktadır.